Popis služeb

SEXUÁLNÍ ASISTENCE PRO HANDICAPOVANÉ se týká pouze lidí, kteří nejsou schopni mentálně ani fyzicky uspokojit své sexuální a jiné potřeby. Jedná se o službu jak nakládat se svou sexualitou, práci s tělem, poradenství pro rodiče i pomáhající profese, asistenci - doprovod, pomoc - poradenství - asistence párům v oblasti sexuality včetně pohlavního styku, pomoc při výběru i učení jak pracovat s erotickými pomůckami.

TANTRA je životní styl,  který jsem dobrovolně a s radostí přijmula. Na netu je už mnoho infa co Tantra je. Je zbytečné to přepisovat. Pro mě je tento přístup k životu v úctě a s respektem zdrojem transformace těla, duše i mysli. Jde o  rozvíjení a kultivování sexuální energie do vyšších úrovní,  kde je možno  setkat se se skutečnou podstatou sexuální energie a jejího potenciálu. Je možná výuka individuální, párová i skupinová jak se tanrická masáž dělá a přijímání masáže . Tantra je kultivování nejen sexuální energie,  ale všeho co k našemu životu patří.

SEXOLOGICKÁ PRÁCE S TĚLEM je jeden z oborů z Univerzity lidské sexuality v Kalifornii, který se školil poprvé v roce 2012  i v ČR pod vedením Josepha Kramera, PH.D. Jde o individuální přístup se záměrem  léčení sexuální energie, těla a  psychiky (strachy, obavy, stud, impotence, předčasná ejakulace, zneužití, frigidita, stres a další...) Tato služba zahrnuje např. vaginální mapování, anální mapování, orgasmickou jógu, másáž prostaty.

INTIMNÍ  práce s tělem včetně genitálií. Určování intimních hranic při setkání na místě dle společného rozpoložení. Každý z nás máme své představy a fantazie. Nedělám nic, s čím nejsem energeticky v souladu. vše je o společné dohodě.

1.ČESKÁ ŠKOLA UMĚNÍ PROSTITUCE - nejde o nabádaní k prostituci. Jde o poradenství a pomoc řešení traumat , stigmat, osobní růst, případně učení a zlepšení služeb.


DŮLEŽITÉ INFO:  pro každou práci s tělem je potřeba minimálně 1hodina.  Plus je potřeba přípravná konzultace PŘED min. 1/2h a PO ukončení práce s tělem ještě sdílení min. 1/2h.  Neposkytuji pohlavní ani orální styk. Ceny viz. CENÍK SLUŽEB

Do služeb patří:

Přednášky, konzultace, rozhovory, studentské práce.

Osobní rozvoj, čištění prostorů

 Vedení k osobní svobodě, nezávislosti, sebedůvěře, sebevědomí, sebeúctě, sebehodnotě

Uvolnění těla a mysli

 Rozpuštění bloků, traumat, strachů, studů, obav, předsudků

BEZ VAŠEHO ROZHODNUTÍ,  ŽE SAMI CHCETE...nezmůžu nic. Jakékoliv setkání je autentické, individuální dle přítomného stavu. Pro práci s tělem se nechávám vést vědomým kontrolovaným dotekem a intuicí. Neposkytuji prvoplánové erotické služby na úkor své energie. Rozumím požadavkům různého druhu, díky svým zkušenostem,...a dle dané situace mám také své hranice a limity a to čistě z důvodu efektivity, ochrany a  bezpečí pro obě strany. 

 

Kontakt

Vladana Augstenová, CSB
Praha
+42 725 123 635 - PO-PÁ 12-18h

informace, zakázky i objednávky prosím pouze telefonicky z důvodu efektivity a rychlosti odpovědi. Ne sms, ne emajl. Děkuji


Pokud se nedovoláte, zavolám zpět hned jak to bude možné.


Děkuji za pochopení